O nas


 

Jesteśmy niepubliczną szkołą językową, która działa od 2010 roku. Uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, a także niemieckiego na lekcjach grupowych i indywidualnych.

Od ponad 10 lat współtworzymy i wdrażamy innowacyjne programy, by jako szkoła językowa dać Wam jak najwięcej. Mamy bogate doświadczenie w nauczaniu najmłodszych, wypracowane pod marką MasterKids. Jednak to nie wszystko, ponieważ mamy dla naszych Uczniów nową jakość i wzbogaconą ofertę edukacyjną, która powiązana jest z naszymi wartościami oraz potrzebą ciągłego rozwoju- stąd w 2017 roku zmieniliśmy się z MasterKids w Masters&More.

Nasza oferta


 

Dzieci w wieku od 2 do 7 lat zapraszamy do udziału w kursach języka angielskiego licencjonowaną metodą Teddy Eddie www.teddyeddie.pl. Dla dzieci szkolnych mamy ekscytującą przygodę  w postaci kursów języka angielskiego programu National Geographic Learning!

W naszej ofercie znajdą Państwo również kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge: Starters, Movers, Flyers, KET, PET, FCE, CAE oraz egzaminów państwowych, takich jak: sprawdzian ósmoklasisty czy matura. Zobacz naszą tablę poziomów

szkoła języków obcych

Czym jest dla nas nauczanie?


To WIĘCEJ niż odtwórczy proces dydaktyczny oraz WIĘCEJ niż przygotowanie do kolejnego testu. To przede wszystkim wielka pasja oraz bogate doświadczenie naszego zespołu. Właśnie dzięki zaangażowaniu, ogromnej wiedzy i łatwości w jej przekazywaniu, a także wartościom dodanym do procesu nauczania, osiągamy postawione cele edukacyjne.

Nasze WartościWierzymy w naturalną możliwość człowieka do nauki języków obcych. Wierzymy w niezastąpioną, w procesie nauczania języków obcych, rolę Nauczyciela oraz jego relację z Uczniem opartą na partnerstwie.  Zgodnie z maksymą Federico Felliniego - "Inny język to inna wizja życia”- odkrywamy przed Uczniem mechanizmy i tajniki języków obcych, tak by nasz Uczeń mógł wykorzystać je do swoich celów.  Dzięki indywidualizacji procesu nauczania budujemy zaangażowanie w proces dydaktyczny.

Nasza MisjaPragniemy by nasi uczniowie rozwijali wszystkie kompetencje językowe ze szczególnym naciskiem na rozwój umiejętności komunikacyjnych. Osiągamy nasze cele edukacyjne poprzez zapewnienie progresji a także za dzięki stałemu monitorowaniu postępów naszych Uczniów w osiąganiu samodzielności w użytkowaniu języka.

 

szkoła języków obcych

W Masters&More starannie dobieramy kadrę współpracujących z nami lektorów


Do zespołu przyjmujemy Lektorów nie tylko z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem, ale też z charyzmą i właściwym podejściem do nauczania. Nie stawiamy na półśrodki, tylko na najlepiej wykwalifikowaną, doświadczoną i pomysłową kadrę językową. Nasi Lektorzy są absolwentami renomowanych wydziałów językowych na polskich i zagranicznych uczelniach. Większość posiada też dyplomy ukończenia innych kierunków humanistycznych. Nasza kadra lektorska to doskonali partnerzy w nauczaniu, którzy potrafią wciągać w fascynujący świat kultury i języków obcych. To ludzie pełni cierpliwości i twórczych pomysłów, umiejący stworzyć odpowiednią atmosferę zajęć oraz właściwie zmotywować Uczniów do rozwoju. Nasi lektorzy stale się doskonalą na szkoleniach wewnętrznych oraz tych organizowanych przez renomowane wydawnictwa językowe oraz instytucje dbające o jakość nauczania języków obcych w Polsce.

angielski wilanów

O założycielceElżbieta Jaroszewicz jest organizatorem kursów i dyrektorem zarządzającym w naszej szkole. Nauczanie języków obcych oraz związana z tym metodyka to jej zawód, zamiłowanie i wykształcenie. Uprawnienia zawodowe uzyskała na najbardziej renomowanych wydziałach językowych w kraju: tytuł magistra na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego oraz tytuł licencjata na Wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zna język angielski, niemiecki i włoski. Od 2004 toku jest aktywnie związana z branżą edukacyjną. Ma bogate doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu kursów językowych dla dzieci i dorosłych. Jest mamą dwójki wspaniałych dzieci i to z myślą o nich chce tworzyć lepsze środowisko edukacyjne. W czasie wolnym uwielbia uprawiać sport :-)