Edukacja wielojęzyczna


 

Intensywna nauka języka angielskiego oraz drugiego języka obcego od najmłodszych lat to oczywista konieczność w standardach szkolnictwa krajów szybko się rozwijających. W polskich szkołach publicznych angielski jest obowiązkowy już od przedszkola. Jednak godziny zajęć są mocno ograniczone, a nauczyciele pracują z dużymi grupami uczniów i, dodatkowo, ograniczeni są podstawą programową. Nie zawsze wystarczy do osiągnięcia pozytywnych efektów nauczania. Formuła zajęć Masters&More znacznie wzbogaca podstawy zdobyte w szkole oraz pozwala szybko rozpocząć naukę kolejnego języka obcego. 

Edukacja wielojęzyczna


W naszej ofercie znajdą Państwo kursy języka niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego, które prowadzimy dla każdej grupy wiekowej w naszej siedzibie na Wilanowie, w ramach oferty zajęć sztych na miarę, dla grup liczących od 3 do 5 osób. Intensywność oraz długość zajęć dopasowana jest do potrzeb Klienta. Dodatkowo, możliwe jest nauczanie języka francuskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w ramach zajęć indywidualnych oraz indywidualnych w parze.Dlaczego warto uczyć się niemieckiego, hiszpańskiego czy też francuskiego?

Język niemiecki


Niemcy od dawna są największym handlowym partnerem Polski. To oznacza, że bardzo wiele firm z najróżniejszych gałęzi gospodarki stale potrzebuje pracowników znających język Gutenberga, Goethego czy Bacha. Wbrew pozorom nie jest on wcale trudny do opanowania. Tym bardziej, gdy zna się język angielski, bowiem oba wywodzą się z języka germańskiego. Meine Schwester hat lange Haare. Sie ist intelligent. Sie studiert Medizin.  Zatem wiele słów i zwrotów jest bliźniaczo podobnych.

Dodatkowo, język niemiecki jest jednym z najczęściej używanych języków w Europie. 81 milionów Niemieców posługuje się tym jezykiem , ale także miszkańcy Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu i Lichtensteinu, wschodniej Belgii, Holandii czy Danii.

Język hiszpański


Pół miliarda – mniej więcej tyle osób na całym świecie zna język hiszpański. Jest to język urzędowy w ponad 20 krajach, a także oficjalny język między innymi takich organizacji jak ONZ, UE, UNICEF, OPA, NAFTA, WHO, FIFA, UEFA, Interpol, czy Europol.

Umiejętność posługiwania językiem Cervantesa to ważny atut w każdym CV. Znajomość angielskiego czy niemieckiego, choć pożądana, jest dosyć powszechna. Umiejętność posługiwania się językiem hiszpańskim otworzy dla Ciebie rynek pracy w Hiszpanii, Ameryce Południowej oraz USA. Hiszpański jest dosyć prosty do opanowania i piękny w wymowie. Jego znajomość pozwala lepiej zrozumieć bogatą kulturę i sztukę hiszpańskojęzyczną. 

Język francuski


Po francusku mówi się tylko we Francji? Nic bardziej mylnego! Kanada, Szwajcaria, Belgia i mnóstwo państw w Afryce to kraje frankofońskie. Łącznie jest ich na świecie blisko 70! Znajomość francuskiego przydatna jest nie tylko ludziom biznesu, ale też studentom. Uczelnie we Francji uchodzą za najlepsze i najbardziej przyjazne w Europie. Francuski jest językiem kultury, nauki oraz podróży.

Jest to oficjalny język relacji międzynarodowych takich jak: ONZ, Unia Europejska, UNESCO, NATO, Międzynarodowy Komitet Olimpijski, Czerwony Krzyż. i wielu innych. Francuski jest także oficjalnym językiem instytucji europejskich mających swoje siedziby w trzech miastach: Strasbourgu, Brukseli i Luksemburgu.