Zanim jeszcze zadzwoni pierwszy dzwonek w szkołach chcę Wam powiedzieć, że wokół nauczania języków obcych krąży bardzo wiele faktów, mitów oraz wątpliwości, które pojawiają się w naszych rozmyślaniach oraz rozmowach. Czy Native speaker nauczy najlepiej?  Czy moje dziecko skorzysta z grupowych zajęć językowych?

Wiele zleży od indywidualnych preferencji oraz dotychczasowego kontaktu z językiem, zatem po części od nastawienia Ucznia do języków obcych. Dla Masters&More bardzo ważne jest umiejętne dobranie metod pracy do potrzeb i możliwości Klienta. We wszystkim zachowujemy umiar poza aspektem "zanurzenia w języku", wobec którego jesteśmy bezkompromisowi. Zajęcia zatem prowadzimy w języku docelowym. W gronie naszych Lektorów są rodzimi użytkownicy języków obcych ale nie tylko. Bierzemy odpowiedzialność za naukę języków obcych i powierzamy prowadzanie zajęć jedynie osobom, które mają do tego przygotowanie zawodowe. Co za tym idzie, samo kryterium urodzenia się w innym kraju nie daje w naszsej szkole przepustki do nauczania. W centrum uwagi są nasi Uczniowie, którym dajemy czas oraz możliwości do produkcji językowej. Ruch, rytm, śmiech oraz tematyka zajęć bliska Uczniowi to najlepsi sprzymierzeńcy w nauce w każdym wieku! Kto z nas nie chciałby dobrze się czuć na zajęciach dodatkowych?  Nasz lekcje nie są sztampowe i nie "ławkujemy" uczniów. Ilość zadanej pracy domowej jest umiarkowana oraz przyjazna mózgowi ale wystarczająca dla utrwalenia oraz aktywizacji wiadomości zdobytych na lekcjach.

Wierzymy, że wybierając szkołę językową warto zwrócić uwagę na powyższe kwestie związane z podejściem do nauczania jak również na program nauczania, staranność w doborze grup oraz nadzór metodyczny, a także na szanse pozytywnego doświadczenia w trakcie procesu edukacyjnego. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.