MasterKids w Twojej szkole - bo dzieci, to największy skarbTo właśnie z myślą o najmłodszych tworzymy programy nauczania i stale się rozwijamy, aby nieustannie zaskakiwać i budzić zainteresowanie dzieci prezentowaną tematyką na lekcjach angielskiego, organizowanych w ramach prywatnych lekcji dodatkowych w szkołach publicznych. 

Zapisz się na lekcję próbną w Twojej szkole

Bogate doświadczenie oraz naturalny potencjałWiemy, jak pracować z dziećmi wieku wczesnoszkolnym, ponieważ organizujemy zajęcia od 2010 roku. Nasi Uczniowie chłoną nowe słowa i zwroty w sposób automatyczny, bo zajęcia odbywają się przede wszystkim w formie zabawy.

Nasi uczniowie najpierw uczą się mówić, a następnie stopniowo poszerzają i ugruntowują znajomość zasad gramatyki, którą przyswajają w sposób intuicyjny. W pracy z dziećmi nowe słownictwo utrwalane jest w zarówno w strukturach jak i kontekście.

Pierwsze 10 lat w życiu dziecka to najlepszy okres do rozpoczęcia rzetelnej nauki języków obcych. Dzieci dysponują wtedy naturalnym potencjałem językowym.

W roku szkolnym 2017-18 realizujemy program National Geographic Learning, dzięki któremu Twoje Dziecko będzie:

  • ambitnym odkrywcą oraz obsrwatorem a także pewnym siebie mówcą, który nie ma kompleksów i z każdym człowiekiem znajdzie wspólny temat do rozmowy, również po angielsku.
  • przyjaznym podróżnikiem, dzięki autentycznym miejscom i prawdziwym ludziom prezentowanym w podręcznikach do nauki języka angielskiego
  • National Geographic Learning zabiera dzieci w podróż po świecie, dzięki bogactwu przepięknych zdjęć i filmów. Daje to naszym Dzieciom poczucie autentyczności języka i rodzi prawdziwą chęć poznawania świata. W efekcie, nasi Uczniowie nabywają kompetencji XXI wieku wraz z rozwijaniem umiejętności językowych, stając się jednocześnie obywatelem świata XXI wieku.

Kursy z National Geographic to zatem  WIĘCEJ niż zwykły angielski. Język staje się tu narzędziem, żeby poznać niezwykły świat, który nas otacza.

Nasze lekcje odbywają się w następujących lokalizacjach:Lista lokalizacji

Szkoła Podstawowa Nr 358
Wilanów:

Szkoła Podstawowa Nr 358 - ul. Ledóchowskiej 10 (przeprowadzamy Dzieci ze szkoły do naszej siedziby i z powrotem za zgodą Rodzica) 
Śródmieście:
Szkoła Podstawowa Nr 34 - ul. Kruczkowskiego 12 B
Szkoła Podstawowa Nr 220 - Al. Jana Pawła 26A
Mokotów:
Szkoła Podstawowa Nr 119 ul. Pułku Baszta 3
Szkoła Podstawowa Nr 272 ul. Piaseczyńska 114/116
Praga Południe:
Prywatna szkoła Europa Języków ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego 9/311
Ochota:
Szkoła Podstawowa Nr 23 - ul. Wawelska 48

Zajęcia odbywają się w grupie liczącej od 6 do 8 osób.

Kursy MasterKids w Twojej szkole


 

kurs całoroczny, dwu-semestralny oparty o program National Geographic

- celem kursu jest równomierny rozwój wszystkich umiejętności językowych: rozumienia ze słuchu,  mówienia, a w także czytania oraz pisania

- przedszkolakom i zerówkowiczom oferujemy zajęcia 2 razy w tygodniu po 45 minut, starszym dzieciom ze szkół podstawowych proponujemy zajęcia 2 razy w tygodniu po 55-minut w grupach liczących maksymalnie 8 osób

- zestaw kursanta w  cenie